Denizli Kültür Koleji

NEDEN KÜLTÜR ?

2017 YILINDA MATEMA ANADOLU LİSESİ OLARAK DENİZLİ’DE EĞİTİM DÜNYASINA GİRİŞ YAPTIK. ALDIĞIMIZ BİRÇOK BAŞARIYLA ADIMIZDAN FAZLASIYLA SÖZ ETTİRDİK.

BUGÜN DAHA KURUMSAL BİR YAPIYA BÜRÜNMEK İÇİN 1979’DAN BERİ EĞİTİM CAMİASI İÇİNDE YER ALAN, İSTANBUL’DA 38, ANADOLU’DA 52 ŞUBESİ BULUNAN KÜLTÜR EĞİTİM KURUMLARI İLE BİRLEŞME KARARI ALDIK. GEREK BAŞARILARIYLA, GEREK TECRÜBESİYLE NEREDEYSE YARIM ASIRDIR EĞİTİM CAMİASINDA YER ALAN KÜLTÜR EĞİTİM KURUMLARIYLA ARTIK DAHA GÜÇLÜYÜZ.

DENİZLİ KÜLTÜR KOLEJİ OLARAK SADECE GÜNÜMÜZÜ DEĞİL, GELECEĞİ DE DÜŞÜNEREK YENİ NORMAL SÜRECE DEĞİŞEN DÜNYAYA AYAK UYDURUP, TEKNOLOJİNİN OLANAKLARINDAN FAYDALANARAK YOLUMUZA SAĞLAM ADIMLARLA DEVAM EDECEĞİZ.

BİZİM EN ÖNEMLİ ÖZELLİĞİMİZ AKADEMİK ODAKLI BİR EĞİTİM ANLAYIŞINA SAHİP OLMAMIZDIR. BUNUN YANINDA, ÖĞRENCİLERİMİZİ CUMHURİYET İLKELERİNE BAĞLI, ULUSAL DEĞERLERE SAYGILI, VİCDANLI, FARKINDALIĞI YÜKSEK, DÜŞÜNME, İLETİŞİM VE GİRİŞİMCİLİK BECERİLERİNİ GELİŞTİREN, ÖZGÜVENLİ BİREYLER OLARAK HAYATA KAZANDIRACAK DEĞERLER EĞİTİMİNİ MİSYON EDİNDİK